Recenzijas
  Info perēklis
  Par Panaceju
  Kontakti

  Grupu nosaukumu skaidrojumi

A   B   C   D   E   F   G   H   I   J   K   L   M   N   O   P   Q   R   S   T   U   V   W   XYZ

 

Carpe Noctem - "Carpe Diem" latīniski "tveriet mirkli", jeb burtiski - "tveriet dienu". Šeit iznāk, ka jātver nakts.

Channel Zero - Pēc Public Enemy dziesmas "She Watches Channel Zero".

Children Of Bodom - Pie Bodomas ezera Somijā 50ajos ar cirvi tika noslaktēti daži jaunieši. Vienīgais izdzīvojušais pilnīgi neko neatceras. Maniaku tā arī neatrada.

Chroming Rose - Sākotnēji grupa saucās Chromnium Rose. Leibls AM Music, kurš pēc pirmā demo saņemšanas nolēma sarīkot koncertturneju, nodrukāja afišas, nejauši izmainot grupas nosaukumu.

CIA - Nuclear Assault bundzinieka solo projekta nosaukums atšifrējas kā CIP.

Cinderella - "Pelnrušķīte", taču it kā esot ņemts no kāda porņuka nosaukuma.

Circle Of Jerks - Iedomājieties, stāv džeki aplītī un masturbē, kurš pirmais. Tādas nodarbes nosaukums acīmredzami šai grupai iepaticies, diez kāpēc...?

Cirith Ungol - Viens no "ļaunajiem" torņiem J.R.R. Tolkien grāmatā "Lord Of The Rings".

Comecon - Akronīms "Council For Mutual Economic Assistance", Austrumeiropā bija tāda organizācija, kas palīdzēja viena otrai ekonomiski.

Cold Sweat - Paņemts no Thin Lizzy dziesmas nosaukuma. Vispār jau bijušajam Keel ģitāristam Marc Ferrari neveicās ar savas grupas nosaukšanu. Savā uzvārdā nosauca, bet autokompānija iesūdzēja viņu tiesā. Bet Cryin' Shame jau piederēja kādai džessa grupai.

Count Raven - Kaut arī Grāfs Krauklis ir tēls Edgara Alana Po stāstā, grupa apgalvo, ka nosaukumu ieteicis viņu paziņa. Bet puisis varbūt atradis to augstākminētajā darbā...

The Coup De Grace - "Žēlastības cirtiens". Tātad, lai cilvēks vai dzīvnieks nemocītos sāpēs, labāk viņa mokas izbeigt...

Coven - Raganu sanāksme.

Cream - Zēni sevi iedomājās par "visu mūziķu krējumu". Patmīlības ir daudz ko aizņemties...

Cro-Mags - Kromaņonas cilvēks - rase vēlīnajā paleolītā, iespējams, tā bija agrākā saprātīgā homo sapiens forma. Apmetās Eiropā pirms 35000 gadiem.

Cruachan - ala Īrijas rietumos, kur, saskaņā ar ķeltu leģendu, ir ieeja Viņpasaulē. Kristieši, ienākot šajā apvidū, to nodēvēja par Elles vārtiem.

Cynic - kiniķis (tāds ir pareizais nosaukums latviski), cilvēks, kas piederēja filozofu kiniķu sektai Senajā Grieķijā (4. gs. p.m.ē.).


 

 
© Nokturnal Inferntainment 2003