Recenzijas
  Info perēklis
  Par Panaceju
  Kontakti

  Grupu nosaukumu skaidrojumi

A   B   C   D   E   F   G   H   I   J   K   L   M   N   O   P   Q   R   S   T   U   V   W   XYZ

 

Fastway - Saliktenis no grupas dibinātāju Eddie “Fast” Clark un Pete Way iesaukas/uzvārda.

Faith No More - Pirmais nosaukums - Sharp Young Men, bet tas tika nomainīts uz Faith No Man, kad tās sastāvā pārādījās vokālists Mike "The Man" Morris. Pēc viņa aiziešanas nosaukumu nomainīja uz mums pazīstamo. Cita leģenda vēsta, ka Faith No More saucies kāds suns, uz kuru puiši likuši naudu suņu skriešanās sacīkstēs.

Faith Or Fear - Grupa ieraudzīja šo izteicienu uz priekšā braucošas mašīnas bampera.

Faster Pussycat - no filmas "Faster, Pussycat Kill! Kill!" nosaukuma.

Fenris - Skandināvu mitoloģijā - dieva Loki un milzenes Angrboda dēls, kurš pārvērtās par milzīgu vilku un palēnām sāka draudēt dieviem.

Fifth Angel - Paņemts no Bībeles Atklāsmes grāmatas. "Piektais izlēja savu kausu pār zvēra troni; tad viņa valstība tapa tumša, un tie aiz sāpēm sakoda savas mēles".

Fimbulwinter - skandināvu mitoloģijā - "milžu ziema", t.i., trīsgadu ziema, viena no kataklizmām pirms pasaules gala, Ragnaroka.

Flotsam And Jetsam - Gan kuģa atlūzas, gan dzīves pabērni, bezpajumtnieki. Grupa šo nosaukumu esot atraduis Tolkiena "The Hobbit".

Foghat - Paņemts no populāra komiksa varoņa Luther Foghat uzvārda.

Foo Fighters - 2. pasaules kara laikā lietots vārdu salikums, kas apzīmēja NLO. Iespējams, ka tā saucās arī ārkārtīgi slepena pilotu vienība, kuras uzdevums bija šos NLO notriekt.

Forced Entry - Ielaušanās, tipa, kā policija dara.

Forgive-Me-Not - Itin jauka vārdu spēle. "Forget-me-not" ir angliskais neaizmirstulītes nosaukums.

Four Horsemen - Četri Apokalipses jātnieki, uz balta, sārta, melna un pelēka zirga, un apzīmējot attiecīgi sērgu, karu, badu un nāvi (Jāņa Atklāsmes grāmata, 6. nod.)

Freedom Call - Pretēji daudzu iedomām, nosaukums nav vis paņemts no Angra’s šāda nosaukuma Ep. Tas ir vienkārši tāpat izdomāts.


 

 
© Nokturnal Inferntainment 2003