Recenzijas
  Info perēklis
  Par Panaceju
  Kontakti

  Grupu nosaukumu skaidrojumi

A   B   C   D   E   F   G   H   I   J   K   L   M   N   O   P   Q   R   S   T   U   V   W   XYZ

 

Hades - Klasiskajā grieķu mitoloģijā - mirušo dvēseļu mājvieta.

Hammer Of The Gods - brazīļu grupa, kura visticamāk paņēmusi nosaukumu no Led Zeppelin biogrāfijas nosaukuma. Šie vārdi parādās arī Zepelīnu dziesmā "Immigration Song", un principā apzīmē Thor, "Dievu āmuru" no skandināvu mitoloģijas.

Heads Or Tales - Vārdu spēle. Heads or Tails ir tipa cipars/ģerbonis. Otrs variants - no izteiciena "to be unable to make heads or tails out of it" - "nevarēt nekā saprast"

Hecate Enthroned - Hekate grieķu/romiešu mitoloģijā ir mēness, ceļu un burvību dieviete ar trim galvām un trim ķermeņiem. "Enthroned" - "tronī celta".

Heimdall - Vikingu mitoloģijā - dievs, kuru dzemdēja sešas dievietes, jūras dieva Aegir meitas. Varavīksnes tilta Bifrost sargs.

Helmet - Iepriekšējais nosaukums "Purple Helmet", taču tad viņi izdomāja, ka tā ir norāde uz ģenitāliju, un vienu vārdu atmeta.

Helicon - Helikons, kalnu grēda Beotijā, veltīta Apollonam; mūzu mājoklis.

Hellion - Grupas mēģinājumi notika dziedātājas Annas Boleinas mājā, un kādu dienu kaimiņi atsūtīja niknu vēstuli, nosaucot viņus par "a bunch of hellions" ("huligānu/palaidņu bars").

Himinbjorg - Skandināvu mitoloģijā - dieva Heimdall zāle dievu mājvietā Asgard.

Hollenthon - Nekādas īpašas nozīmes neesot, jauki skanot. Tomēr tā saucas kāda pilsētiņa Austrumaustrijā.

Holy Lamb - No Yes dziesmas nosaukuma.

Hüsker Dü - Galda spēle. Zviedriski - "Vai tu atceries?".

Hyperion - Hiperions, saules dievs. Iespējams tomēr, ka paņemts no Dan Simmons klasiskās sci-fi grāmatas ar tādu pašu nosaukumu.


 

 
© Nokturnal Inferntainment 2003