Recenzijas
  Info perēklis
  Par Panaceju
  Kontakti

  Grupu nosaukumu skaidrojumi

A   B   C   D   E   F   G   H   I   J   K   L   M   N   O   P   Q   R   S   T   U   V   W   XYZ

 

Jacob's Ladder - "Jēkaba kāpnes". Saskaņā ar Bībeli, Jēkabs sapnī redzēja kāpnes uz debesīm (...hmmm..."Stairway to Heaven"?), pa kurām kāpa augšup un lejup eņģeļi. To galā stāvēdams, Dievs novēlēja zemi Jēkabam un viņa pēcnācējiem. (Pirmā Mozus grāmata, 28:12)

Jacob's Dream - Skat. iepriekšējo skaidrojumu.

Jag Panzer - "Jagdpanzer" vāciski nozīmējot "medību tanks". "D" burts grupas nosaukumā izsviests ārā.

Jane's Addiction - divi varianti. Pirmais - Džeina bija viņu menedžere agrīnajās dienās (un narkomāne). Otrs - Džeina bija prostitūta, kas bija līdz ausīm ieķērusies grupā un kļuva vai apsēsta ar savu mīlestību.

Jane Doe - "John Doe" ir termins kriminālistikā; tā dēvē neatpazītu (vīrieša) līķi (atceraties filmu "Seven"?). Jane Doe dažreiz tiek lietots attiecībā uz sievietes līķi.

Jotunheim - Skandināvu mitoloģijā nodala deviņas pasaules (atcerieties Bethzaida pirmā diska nosaukumu?), kā Asgard, Alfheim, Midgard... un Jotunheim ir "milžu pasaule".

Judas Priest - Pēc Boba Dilana dziesmas "The Ballad of Frankie Lee and Judas Priest". Tagadējie grupas locekļi nemaz nezina tā izcelsmi (piem., K.K. Downing tā arī atzinās, ka nav ne jausmas), taču neviens no viņiem grupas pirmsākumos nemaz nepiedalījās.


 

 
© Nokturnal Inferntainment 2003