Recenzijas
  Info perēklis
  Par Panaceju
  Kontakti

  Grupu nosaukumu skaidrojumi

A   B   C   D   E   F   G   H   I   J   K   L   M   N   O   P   Q   R   S   T   U   V   W   XYZ

 

Kamelot - Camelot ir Karaļa Artura pils nosaukums. Nosaukumu ieteica ģitārista Thom Youngblood māmiņa, un grupa nomainīja pirmo burtu, jo iecerētajā pamatfanu mājvietā Vācijā vietējā valodā daudzi vārdi sākoties ar burtu "K".

Katatonia - (dažreiz raksta arī "Catatonia)...sindroma nosaukums, kuru visbiežāk sastop šizofrēnijas gadījumos, muskuļu atdzišana un prāta aptumsums, kas dažreiz mijas ar lielu priecīgumu un pat apjukumu.

Katmandu - Nepālas galvaspilsēta.

KenZiner - Grupas līdera Jarno Keskinen izdomāts vārds. Neko tas nenozīmējot, vienīgi esot jauki, ka tas skanot mazliet līdzīgi paša uzvārdam.

King Diamond - Kim Bendix Petersen pseidonīms un grupas nosaukums nācis no viņa pirmās skolas grupas nosaukuma.

Kingdom Come - Viņpasaule, kur mirušie mīt. Teiciena izcelsme meklējama Tēvreizē - "..Thy Kingdom Come..." ("un nāks tava valstība").

King's X - Nosaukumu piešķīra viņu aprūpētājs, ZZ Top videoproducents Sems Teilors, kurš skolas laikos spēlēja grupā ar šādu nosaukumu.

Kiss - "Kiss" tika izvēlēts pēc tam, kad Gene Simmons uzstāja uz nosaukumu "Fuck".

KMFDM - "Kein Mitleid Fuer Die Mehrheit" nozīmē "Nekādas žēlastības vairākumam" ("No sympathy for the majority").

Kublai Khan - Mongoļu vadonis, Čingishana mazdēls. Pabeidza Ķīnas iekarošanu, bet Japanā viņam nekas nesanāca. Iespējams, tieši pie viņa kalpoja Marko Polo.

Kyuss - Nosaukums ņemts no Dungeons & Dragons grāmatas "Deities and Demigods", kur bija tādi briesmoņi "The Sons of Kyuss"


 

 
© Nokturnal Inferntainment 2003