Recenzijas
  Info perēklis
  Par Panaceju
  Kontakti

  Grupu nosaukumu skaidrojumi

A   B   C   D   E   F   G   H   I   J   K   L   M   N   O   P   Q   R   S   T   U   V   W   XYZ

 

Laaz Rockit - No Klinta Īstvuda filmas "Dirty Harry", kur tā ir lāzera prettanku ierīce (distortēta rakstība "laser rocket").

Labyrinth - Protams, tas ir labirints, bet vārds cēlies no senākās un vienas no lielākajām pilīm pasaulē - Knēsas pils Krētas salā Grieķijā, kur saskaņā ar leģendu mitis arī nezvērs Mīnotaurs.

Lacrimosa - rekviēma daļa, kas sākās ar vārdiem "Lacrimosa dies illa" ("asaru pilna būs šī diena"), un pauž dziļas sēras un ciešanas.

Lanfear - Lanfear Roberta Džordana fantasy sērijā "Wheel Of Time" (pieejama pie mums krieviski) ir viena no Nolādētajām, Ļauno spēku kalpotājām. Bet tik vienkārši tur vis nav, izlasiet paši...

Las Cruces - [las krusis], pilsēta Ņūmeksikā pie Riograndes.

Last Crack - Pēdējais iedūriens vai iešņauciens.

Led Zeppelin - "Svina dirižablis", tā grupu nosauca The Who bundzinieks Kīts Mūns, liekot manīt, ka jaunizveidotai supergrupai paredzams īss mūžs.

Leger De Main - "Roku veiklība".

Legs Diamond - Kāda 20o gadu gangstera iesauka.

Leviathan - Vecajā Derībā tas ir viens no vārdiem sātanam, vai arī kāds jūras briesmonis. Parastajā nozīmē - "milzis".

Lizzy Borden - sieviete-slepkava. Ar cirvi tur visus galēja.

Lock Up - Turnejas laikā Shane Embury dzirdējis, ka kāds izsaucas par Krisium bundzinieka drausmīgi ātri blast ritmu izspēlēšanu - "look at the drummer locking up!", un nolēmis, ka tieši šis izteiciens atbilst šī projekta būtībai.

Louis Cypher - Roberta de Niro spēlētais varonis filmā "Eņģeļa sirds". Protams, tas ir tuvākais vārds, ko var atrast "Luciferam".

Love Lies Bleeding - Skan jau tik romantiski un/vai traģiski, taču love-lies-bleeding ir puķītes amarantas nosaukums.

Lynyrd Skynyrd - Leonard Skinner bija grupas mūziķu ienīstais fizkultūras skolotājs, Lynyrd Skynyrd ir mazliet distortēta rakstība.


 

 
© Nokturnal Inferntainment 2003