Recenzijas
  Info perēklis
  Par Panaceju
  Kontakti

  Grupu nosaukumu skaidrojumi

A   B   C   D   E   F   G   H   I   J   K   L   M   N   O   P   Q   R   S   T   U   V   W   XYZ

 

Vanden Plas - "Vanden Plas" ir nīderlandiešu firma, kas specializējas automašīnu dizaina un interjera izstrādāšanā, pārsvarā ekskluzīviem vāģiem, kā Jaguar, Rover, u.c. Vokālists Andy Kuntz par šo nosaukumu uzzinājis pirms gadiem 16 Frankfurtē, bet atļauju izmantot to vēl neesot prasījis.

Van Halen - Pretēji izplatītajam uzskatam, grupas nosaukta Aleka Van Halena (ne Edija) vārdā.

Valhalla - Vikingu mitoloģijā - liela zāle, kurā pēc nāves kaujas laukā nonāk vikingi un dzīros tur dievu sabiedrībā līdz pastardienai ('ragnarok').

Venom - Tāda bija Cronos iesauka motociklistu aprindās.

Via Dolorosa - Latīniski "Sāpju ceļš", tā sauc Kristus ceļu uz Golgātu, uz piesišanu krustā, bet pārnestā nozīmē arī jebkuru sāpīgu maršrutu.

Vilkates - Domājiet, ko gribat, bet vācieši esot šo nosaukumu paņēmuši no leišu (nevis mūsu) mitoloģijas, kur tie (tās) apzīmē apmēram to pašu, ko pie mums. Atkal tie leiši mums priekšā!

Virgo - Abi projekta dalībnieki, Andre Matos (Shaman, ex Angra) un Sascha Paeth (Heaven's Gate un producenta darbi), dzimuši Jaunavas zīmē.

Vision Divine - Olaf Thörsen (Labyrinth ģitārists) grupas, kuras nosaukumā ir salikums - "Vision" ir viņa pirmās grupas nosaukums, bet "Divine" bija paredzētais nosaukums viņa solo diskam.

Voivod - Viens avots saka, ka tā saukušies rumāņu karavīru cilts Vlad The Impaler (kas tas pats Drakula vien ir) laikos. Otrs - ka tas ņemts no vārda "vojevoda" - vietējās valdības (vojevodistes) galva dažās Austrumeiropas valstīs, vismaz kādreiz.


 

 
© Nokturnal Inferntainment 2003